Balıkesir / Bandırma info@bandirmaevdenevenakliyatlar.com

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Biz Altan Nakliyat olarak tecrübeli bir firmayız ve sektörde profesyonel olarak anılmak içini işimizi layığıyla yapıyor ve müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz. 

Türkiye'de evlerini taşıması gereken kişilerin bulunduğu bu sıkıntılı durumu aşabilmesi için profesyonel ve eğitimli bir ekip ile sizlere hizmet vermekteyiz. 

Parça Eşya Taşıma hizmetiyle sizlere 20 yıldır sorunsuz hizmet veriyoruz ve tüm gümrük işlerini biz hallediyoruz. Nakliyat işinde 20 yıldır tecrübeli kadromuz ile eşyalarınızı güvenli bir sekilde taşımaktayız. Nakliyat firmaları arasında en kaliteli paketleme ve ambalajlama ürünleri kullanarak eşyalarınızı güvence altına almaktayız.

Güvenli Hizmet İçin Sigortalı Nakliyat

Firmamız Türkiye'de Evden Eve Nakliyat hizmeti vermektedir. Bu hizmetimizin dışında şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, depolama, sigortalı nakliyat alanlarında da hizmet gerçekleştirmekteyiz. Yenilenmiş ve geniş araç filomuz ile müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. 

Hızlı Nakliyat

Nakliyatta SİGORTA bize ait olmak üzere kapıdan kapıya servis hizmeti veriyoruz. %100 müşteri memnuniyeti ile sizlere güler yüzlü personellerimiz ile kaliteli hizmet vermekteyiz. Evlerinizi ve eşyalarınızı güvenle bizimle taşıyabilirsiniz.

whatsapp logo